Personvern og informasjonskapsler

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.

En del av Løvold Solution

Bodø

Besøksadresse: Dreyfushammarn 15, 8012 Bodø
Postadresse: Postboks 1415, 8002 Bodø
Firmapost: bodo@toolslovold.no
Telefon: +47 75 50 44 90 / Faks +47 75 50 44 99
Åpningstider: Man-Fre 07:00-16:00 / Lør: Stengt

Trond Edvardsen

Avdelingsleder Tlf. 915 55 335 trond.edvardsen@toolslovold.no

Espen Grønning

Kundeservice Tlf. 916 08 183 espen.gronning@toolslovold.no

Frank Lyng

Hydraulikk ansvarlig Tlf. 412 21 294 frank.lyng@toolslovold.no

Ketil Åsheim

Butikk/lager Tlf. 917 47 661 ketil.aasheim@toolslovold.no

Sten-Gunnar Pedersen

Butikk/lager Tlf. 916 42 701 sten.gunnar.pedersen@toolslovold.no

Ken H. Nilsen

Butikk/lager Tlf. 950 15 853 ken.h.nilsen@toolslovold.no

Bjarne Andersen

Butikk/lager Tlf. 975 25 169 bjarne.andersen@toolslovold.no

Unni Vassbotn

Butikk/lager Tlf. 916 43 336 unni.vassbotn@toolslovold.no

Sissel Nilssen

Butikk/lager Tlf. 917 09 332 sissel.nilssen@toolslovold.no